Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Oslavy 650 let obce Bukovka

Oslavy 650 let obce BukovkaDatum konání:
29.8.2015

Vážení přátelé,

srdečně zveme všechny obyvatele obce, rodáky, ale i přespolní na oslavy 650. let obce Bukovka. Oslavy jsou spojené se srazem rodáků Bukovky a Habřinky. Během celého dne je připraven bohatý program pro všechny věkové kategorie.

 V dopoledních hodinách se můžete těšit na prohlídku obecních budov, kostela, kronik a fotografií. Máte-li chuť si zasportovat, můžete se účastnit sportovního mini klání ve fotbale v následujících kategoriích: muži - ženy, děti - dospělí, Bukovka - Habřinka.

Hlavní program bude probíhat v areálu sportoviště a začíná slavnostním zahájením ve 13 hodin.V odpoledním programu se vystřídá několik hudebních těles. Koncerty vyvrcholí večerní "zábavou" s litvínovskou kapelou Revival Elán, která hraje směs písní od Elánu, Lucie, Turbo a dalších kapel.

Během celého dne je připraven bohatý program pro děti.  Pro milovníky lidových řemesel je připravena jejich přehlídka. Většinu řemesel si můžete také vyzkoušet a něco drobného si vyrobit.

Nejen pro děti je připraveno loutkové představení pana Bílka (bývalý herec hradeckého divadla Drak) a také vystoupení šermířské skupiny Zubři.

Budete-li si chtít odpočinout, můžete se projet v kočáře či jen tak pohovořit s ostatními.

Pro hladové žaludky je připraveno bohaté občerstvení! Po celý den je vstup zdarma!

 

Těšíme se, že přijdete a užijete si společné oslavy!

 

650+Pozvánka.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina

http://www.pardubickykraj.cz/

portal.gov.cz

Zastupitelstvo schválilo vybudovat v prostorách bývalého kravína bydlení pro seniory. Domníváte se, že by v tomto objektu měly být vybudovány také prostory pro veřejnost?
a) Ano, mohla by tam být např. malá tělocvična, zázemí pro maminky s dětmi atp.
  
 4
b) Ano, ale prostory komerčního charakteru.
  
 4
c) Ne, obec má dostatek jiných prostor pro tyto účely.
  
 3
d) Nevím.
  
 4

Kalendář akcí

Návštěvnost stránek

194529