Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Pavla Friedrichová Sirůčková
Starosta

Novinky

05.04.2020

Zápis do 1. třídy ZŠ Rohovládova Bělá

V přiložených dokumentech naleznete informace ZŠ Rohovládova Bělá k zápisu do 1.třídy. V případě potřeby Vám na OÚ Bukovka přihlašovací formulář vytiskneme.

Detail Aktuality

05.04.2020

Přijímací řízení do MŠ Rohovládova Bělá

MŠ Rohovládova Bělá informuje o způsobu zápisu dětí do MŠ. Přijímací řízení bude probíhat do 6.5. Bližší informace včetně přihlašovacího formuláře naleznete na stránkách MŠ - www.msrb.cz

Detail Aktuality

05.04.2020 - 21.04.2020

Opatření obecní povahy - lesy

Detail Úřední deska

17.03.2020

Návod na jednoduchou výrobu roušky

https://www.smscr.cz/cz/2217-vyroba-rousky-jednoduse

Detail Aktuality

17.03.2020

Nabídka pomoci občanům (seniorům) obce - koronavirus

Vážení spoluobčané, pokud potřebujete v době nouzového stavu v důsledku epidemie koronaviru pomoci, neváhejte se obrátit na starostku (tel. 724 728 455) nebo místostarostu (tel. 606 660 200) obce. Může jít např. o zajištění nákupů seniorům, dovoz k lékaři atp. Připomínáme, že seniorům nad 70 let se nedoporučuje opouštět svá obydlí s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné lékařské péče. V tomto případě máte požádat rodinu nebo starostu obce o zajištění zvládání základních životních potřeb. Starosta obce je vám povinen zajistit tyto služby!

Detail Aktuality