Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Pavla Friedrichová Sirůčková
Starosta

Novinky

19.07.2021 - 10.09.2021

Informace stranám o počtu a sídle volebních okrsků

Detail Úřední deska

16.07.2021 - 31.07.2022

Oznámení zveřejnění - RSOB

Detail Úřední deska

29.06.2021

Dopravní uzavírka průtahem městem Lázní Bohaneč

Vážení spoluobčané, od 5.7.2021 do 30.9. bude probíhat rekonstrukce silnice v Lázních Bohdaneč. V této době nebude umožněn průjezd automobilové dopravy v úseku mlýna až kruhový objezd. Bližší informace naleznete níže.

Detail Aktuality

17.05.2021

Zavedení Mobilního Rozhlasu

Vážení spoluobčané, spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas. Občané, kteří se do Mobilního Rozhlasu zaregistrují, od nás budou dostávat důležité informace o dění v obci Bukovka, a to prostřednictvím SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace.

Detail Aktuality

19.04.2021

Nákaza ptačí chřipky - obec Bukovka v pásmu dozoru

Informujeme všechny chovatele drůbeže, že obec Bukovka se nachází v pásmu dozoru ptačí chřipky. Upřesňující dokument je vyvěšen na úřední desce a v příloze této zprávy. Prosím, aby jste informacím věnovali pozornost.

Detail Aktuality