Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Jméno a příjmení
Starosta

Novinky

12.10.2018

Zvolení zastupitelé obce

Informace o zvolených členech zastupitelstva obce naleznete na uvedeném odkazu.

Detail Aktuality

12.10.2018

Projekt "Stezka podél silnice I/36 a vjezdový ostrůvek, obec Bukovka"

Informace o chystaném projektu stezky a vjezdového ostrůvku

Detail Aktuality

09.10.2018

Sázení stromu republiky a ohalení památníku obětem 1. světové války

Obec Bukovka ve spolupráci s místním evangelickým sborem pořádá u příležitosti 100 let výročí od ukončení 1. světové války a vzniku samostatného Československa vzpomínkovou akci a to v neděli 28. října. V 15 hodin se sejdeme u kostela a vysázíme lípu - strom republiky. (Nářadí bude k dispozici.) Poté si budete moci prohlédnout novou střechu kostela a hudebníci z řad dětí si mohou zkusit zahrát na varhany. Na výsadbu naváže slavností odhalení Památníku obětem 1. světové války a vzniku Českoslovneska, přibližný čas odhalení v 16 hodin, náves Habřinka. Těšíme se na Vaši účast.

Detail Aktuality

09.10.2018

Dýňování

Zveme velké a malé na "Halloween party" a to v sobotu 27. října od 16 hodin v hasičské zbrojnici v Bukovce.

Detail Aktuality