Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Pavla Friedrichová Sirůčková
Starosta

Novinky

13.10.2021

Posezení s dechovkou nejen pro seniory

Srdečně zveme na koncert dechové hudby Vladimíra Kosiny. Pod taktovkou pana Macha zahraje pro dobrou náladu nejen seniorům v neděli 24.10. od 15 hodin v sále Hospody u Václava. PS: Tanec povolen.

Detail Aktuality

13.10.2021

Procházka po veřejných prostranství obce

Vedení obce zve občany obce z řad dospělých, dětí a mládež na organizovanou procházku s architekty po veřejných prostranstvích. Chceme znát Váš pohled na stávající podobu veřejných prostranství, i na to, k čemu by měla v budoucnu sloužit. Sraz v pátek 22.10. v 15.30 před kostelem. Těšíme se na Vás.

Detail Aktuality

13.10.2021

Drakiáda nejen pro děti

Místní TJ a SDH Bukovka zvou všechny děti, mládež, ale i dospělé na drakiádu, která se uskuteční v sobotu 16.10. od 14 hodin na hřišti v Bukovce. Těšit se můžete na soutěže v různých kategoriích draků, občerstvení a hlavně společnou zábavu.

Detail Aktuality

23.09.2021

Smažte dluhy u veřejné správy - "tvz. milostivé léto"

Máte dluhy u veřejné správy? Nyní máte možnost dluhy zaplatit bez nutnosti úhrad penále, úroků a tzv. příslušentství, které se pojí s vymáháním pohledávek. Vypořádání dluhu je možné uplatnit do 28.10.2021 do 28. ledna 2022. Jiná možnost nebude. Bližší informace v příloze.

Detail Aktuality

20.09.2021

Nabídka webináře "O rodině a vztazích"

Vážení, rádi bychom Vás tímto pozvali na pravidelnou sérii webinářů O rodině a vztazích. Webináře jsou anonymní, bezplatné a jsou určeny pro širokou veřejnost. Pořádá je Pardubický kraj. První webinář 21.9. od 17 hodin. Odkaz na webinář a program v příloze.

Detail Aktuality