Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Jméno a příjmení
Starosta

Novinky

16.04.2018

Pálení čarodějnic

Zveme na pravidelnou akci tradičního pálení čarodějnic na hřišti v Bukovce. Sraz účastníků lampiónového průvodu v 18.30 před OÚ. Hry a soutěže pro děti, pro všechny zajištěno občerstvení.

Detail Aktuality

16.04.2018

2. ročník Boccia run Bukovka

Zveme všechny na 2. ročník charitativního běhu Boccia run Bukovka, který pořádá SK Bukovka ve spolupráci s SDH Bukovka a TJ Léčebna Košumberk pod záštitou senátorky Mgr. Miluše Horské. Více na www.bocciarun.cz

Detail Aktuality

16.04.2018 - 22.05.2018

Záměr pronájmu nebytových prostor

Detail Úřední deska